RGC1/8C34R0DTP
MFR.Part #
RGC1/8C34R0DTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS