RGC1/16SC4300FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC4300FTH
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS