RGC1/16SC3833FTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16SC3833FTH
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS