RGC1/16K7R68FTP
MFR.Part #
RGC1/16K7R68FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS