RGC1/16K4R30FTP
MFR.Part #
RGC1/16K4R30FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS