RMC1/20-2873FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2873FPA
JLCPCB Part #
C5726473
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS