RGC1/16K3R60FTP
MFR.Part #
RGC1/16K3R60FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS