RGC1/16K39R2DTP
MFR.Part #
RGC1/16K39R2DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS