RMC1/10K75R0FTP
MFR.Part #
RMC1/10K75R0FTP
JLCPCB Part #
C909334
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS