RGC1/16K35R7FTP
MFR.Part #
RGC1/16K35R7FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS