RMC1/20-204JPA
MFR.Part #
RMC1/20-204JPA
JLCPCB Part #
C7289074
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS