RGC1/16K1204BTP
MFR.Part #
RGC1/16K1204BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS