RGC1/16C6801FTP
MFR.Part #
RGC1/16C6801FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS