RGC1/16C5761DTP
MFR.Part #
RGC1/16C5761DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS