RGC1/16C2210BTP
MFR.Part #
RGC1/16C2210BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS