RGC1/16C1202DTP
MFR.Part #
RGC1/16C1202DTP
JLCPCB Part #
C6180246
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS