RGC1/16C1072DTP
MFR.Part #
RGC1/16C1072DTP
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS