RGC1/10C6R80FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C6R80FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS