RGC1/10C68R0FTP
MFR.Part #
RGC1/10C68R0FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS