RGC1/10C41R2BTP
MFR.Part #
RGC1/10C41R2BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS