RGC1/10C3483FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C3483FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS