RMC1/4K1003FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1003FTE
JLCPCB Part #
C5727061
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS