RGC1/10C31R6BTP
MFR.Part #
RGC1/10C31R6BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS