RGC1/10C2700DTP
MFR.Part #
RGC1/10C2700DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS