RGC1/10C2552DTP
MFR.Part #
RGC1/10C2552DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS