RGC1/10C1603DTP
MFR.Part #
RGC1/10C1603DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS