RGC1/10C1211DTP
MFR.Part #
RGC1/10C1211DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS