RGC1/10C1203FTP
MFR.Part #
RGC1/10C1203FTP
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS