RMC1K2371FTE
MFR.Part #
RMC1K2371FTE
JLCPCB Part #
C5875965
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.37kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS