RGC1/10C1201BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C1201BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS