RGC1/10C1001BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C1001BTP
JLCPCB Part #
C5869344
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS