RGC1/10C10R5DTP
MFR.Part #
RGC1/10C10R5DTP
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS