FRC20C2A101JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FRC20C2A101JTP
JLCPCB Part #
C4053709
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100Ω ±1000ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS