L-14C12NJV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-14C12NJV4T
JLCPCB Part #
C3910929
Package
0603
Description
12nH 3.2GHz 300mA 500mΩ 8@100MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS