L-03C2N4SV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-03C2N4SV4T
JLCPCB Part #
C19511261
Package
01005
Description
2.4nH 200mA 2@100MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS