5400BL15K050E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
5400BL15K050E
JLCPCB Part #
C3305059
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.2dB 180°@±10° 2dB 4.9GHz~5.875GHz 50Ω:50Ω 8.5dB 0805 Balun ROHS