S1C81920ZWGAC
MFR.Part #
S1C81920ZWGAC
JLCPCB Part #
C2149377
Description
-40℃~+85℃ 20pF 60Ω 8.192MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS