S1C16000ZWFAC
MFR.Part #
S1C16000ZWFAC
JLCPCB Part #
C2149386
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS