JXT-MX1.5-3PLT
MFR.Part #
JXT-MX1.5-3PLT
JLCPCB Part #
C53207679
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1x3P 2A 3 3P 6.4mm 7.25mm 8.8mm Beige Copper alloy PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS