B200N01-0B9P51-H43C28
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
B200N01-0B9P51-H43C28
JLCPCB Part #
C49297155
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x9P 2mm 4.3mm 9P Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2mm Female Headers ROHS