B127V08-0B9P51-H43C35
MFR.Part #
B127V08-0B9P51-H43C35
JLCPCB Part #
C41427144
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x9P 4.3mm 9P Copper alloy Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm(交错脚) Female Headers ROHS