AZH1.5-6A-12
MFR.Part #
AZH1.5-6A-12
JLCPCB Part #
C53207487
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 10.5mm 100V 1A 1x6P 3.65mm 4.7mm 6 6P Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 ZH 插件,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS