AZH1.5-2A-22
MFR.Part #
AZH1.5-2A-22
JLCPCB Part #
C53207496
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x2P 2 2P 3.65mm 4.5mm 4.7mm Beige Copper alloy LCP Right Angle Tin UL94V-0 ZH 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS