A381RC-4P0G36
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A381RC-4P0G36
JLCPCB Part #
C41430804
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS