A254F2L1-2W6P11
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A254F2L1-2W6P11
JLCPCB Part #
C41409653
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 2A 5.9mm 6 6P 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS