B254V11-0B10P51-H85C32
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
B254V11-0B10P51-H85C32
JLCPCB Part #
C49297010
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 10P 1x10P 2.54mm 4.3mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole Push-Pull,P=2.54mm Female Headers ROHS