A200E1W1-2R3P12
MFR.Part #
A200E1W1-2R3P12
JLCPCB Part #
C47326735
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 200V 2A 2mm 2mm 3 3P 5.1mm 8.1mm 8mm Copper alloy HY PA66 Red Right Angle Tin UL94V-2 Push-Pull,P=2mm Wire To Board Connector ROHS