A125F1W1-2R5P12
MFR.Part #
A125F1W1-2R5P12
JLCPCB Part #
C47326710
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.2mm 4.7mm 5 5P 8.05mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Red Right Angle Tin UL94V-2 Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS