AFC25-S04CCA-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
AFC25-S04CCA-00
JLCPCB Part #
C2764258
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-20℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 5.95mm 7.9mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS