GH125-S07DCA-00
MFR.Part #
GH125-S07DCA-00
JLCPCB Part #
C2886770
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12.05mm 1A 1x7P 4.05mm 4.25mm 50V 7 7P Beige GH LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS